Stażysta / Stażystka w Biurze Prawnym Obsługi Korporacyjnej

O PFR S.A.

Należymy do grupy instytucji finansowo-doradczych dla firm, samorządów i osób prywatnych. Inwestujemy w zrównoważony rozwój społeczny i gospodarczy kraju. Mamy moc zmieniania polskiej rzeczywistości. Dołącz do grona naszych ekspertek i ekspertów – uwolnij moc swoich zawodowych ambicji. Pomożemy Ci ją w pełni wykorzystać!

O Biurze Prawnym Obsługi Korporacyjnej

Zajmujemy się szeroko pojętą obsługą korporacyjną Spółki, w tym wsparciem prawnym organów statutowych Spółki oraz jej jednostek organizacyjnych, a także tworzeniem przepisów wewnętrznych oraz ich interpretacją. Opiniujemy i sporządzamy umowy. Odpowiadamy za nadzór nad spółkami z grupy kapitałowej PFR S.A. Do zadań Biura Prawnego Obsługi Korporacyjnej należy również obsługa prawna Spółki w projektach inwestycyjnych, realizowanych przez PFR S.A. Współpracujemy blisko z pozostałymi jednostkami organizacyjnymi PFR S.A., jak również z renomowanymi kancelariami prawnymi.

Zakres obowiązków, czyli co będzie w Twojej MOCy:

  • wsparcie członków zespołu m.in. w przygotowywaniu dokumentów korporacyjnych (np. uchwał, protokołów posiedzeń organów statutowych oraz komitetów, pełnomocnictw), projektów umów, aneksów, regulaminów, pism, odpowiedzi i wystąpień do różnego rodzaju organów i instytucji publicznych,
  • bieżące wsparcie organów statutowych Spółki oraz jednostek organizacyjnych Spółki,
  • research różnorodnych zagadnień prawnych,
  • utrzymywanie bieżących kontaktów z instytucjami publicznymi i innymi organami,
  • wsparcie członków zespołu Departamentu Prawnego w sporządzaniu wewnętrznych regulacji i wzorów dokumentów.

Co czyni Cię MOCnym kandydatem/kandydatką:

  • znajomość prawa cywilnego oraz prawa handlowego,
  • dyspozycyjność w wymiarze 30 - 40 godzin tygodniowo,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (mile widziana znajomość legal English),
  • odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań i dobra organizacja pracy, w tym umiejętność pracy nad kilkoma zadaniami jednocześnie,
  • komunikatywność i rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Co może wzMOCnić Twoją kandydaturę (mile wdziane):

  • mile widziane zainteresowanie działalnością funduszy inwestycyjnych.

Co oferujemy? MOC przyjaznych warunków:

  • płatny staż w renomowanej spółce,
  • możliwość zdobycia szerokiego i unikalnego doświadczenia w gronie doświadczonych prawników/czek, a także finansistów/ek i specjalistów/ek od inwestycji,
  • możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni.
Odkryj nowe MOCE dla swojej kariery w Polskim Funduszu Rozwoju.

Moc unikalnych projektów
Skala naszych projektów jest niespotykana. A każdy z nich niesie ze sobą ogromny wpływ na naszą rzeczywistość - gospodarkę, społeczeństwo i otoczenie biznesowe.

Moc zmiany społecznej
Inwestujemy w społeczeństwo. Dlaczego? Bo to przyszłość! To co robimy ma ogromny wpływ na życie wielu osób. Twórz z nami narzędzia, które mają na celu trwałą poprawę naszej codzienności.

Moc zespołu ekspertów
Grono naszych ekspertów tworzą najlepsi specjaliści i specjalistki o międzynarodowym doświadczeniu. Otwarci na dzielenie się wiedzą, pomoc i szukanie innowacyjnych rozwiązań. Dołącz do nas i wymieniaj się z nimi doświadczeniem!

Moc realnego wpływu
Praca w PFR S.A. to gwarancja, że to co robisz ma zawsze pozytywny wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Efekty tych zmian możesz obserwować tu i teraz! Wnieś swój wkład w zmianę polskiej rzeczywistości.

Uwolnij swoją moc, pomożemy Ci w pełni ją wykorzystać!

Jeżeli jesteś zainteresowana/ny, prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk Aplikuj.

~ Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
~ Prowadzący proces rekrutacji zapewniają poufność.

announcement.apply